חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מורי

ההוראה

אנו מעודדים כל יזמ/ת ובעל/ת עסק לקבוע לעצמם מורה הוראה שניתן להוועץ בו בדילמות ושאלות הלכתיות העולות לפרקים במסגרת העסקים, באתר מדור מידע הלכתי המציע בירורי הלכה בנושאים שונים בכדי לסייע בהצגת הנתונים לפני מורי ההוראה.

התשובות הניתנות באתר במדור מענה הלכתי הם חלקיות ונועדו למקרים בהם השאלה כללית או אין אפשרות להתייעץ באופן פרטי עם רב מורה הוראה ובהסתייגויות דלהלן:

פרסום ההלכות השאלות והתשובות נועד לעורר לב המעיין ולא לפסוק הלכה למעשה. בשינוי פרטים קל שפעמים נראה כשולי משתנה פסק ההלכה לחלוטין ונדרשת זהירות רבה שלא לדמות מקרה למקרה ושלא לאסור את המותר ולהתיר את האסור. הדבר מונע פרסום של הלכות ותשובות רבות באתר, ומחייב התייחסות ביקורתית כבדת משקל להלכות והתשובות המפורסמות גם מצד הקוראים. בנוסף, בהלכות ותשובות שאינם אישיות כגון נידוני גזל אונאה ועובד ומעביד לעולם התשובה תהיה תאורטית ולא ספציפית למקרה היות ולא נשמעו שתי הצדדים. על שיטת הפסיקה ניתן לקרוא בעמוד אודות.

הרבנים המשיבים

יש ללחוץ על שם הרב לקבלת הפרטים

הרשמה

לניוזלייטר

הרשמה להלכה

וטיפ יומי

במייל

אנחנו לא חופרים וגם לא מעבירים את כתובות המייל לצד שלישי. הדיוור יכול לכלול גם תכנים פרסומיים. בלחיצה על הרשמה אתם מאשרים קבלת דיוורים ניתן לבטל בכל עת​